Máte otázky ?
< Všechny témata
Tisk

8.2.Nastavení tiskárny ve WINDOWS

Instalace tiskárny v systému

Jaké tiskárny podporujeme

Pokladna je schopna tisknout na libovolnou tiskárnu nainstalovanou v operačním systému. Nejvíce zkušeností máme s tiskárnou EPSON TM-T20II. Instalace je snadná, cena příznivá a naši zákazníci jsou s ní spokojeni. Rádi bychom vás upozornili, že nejsme dodavatelé této tiskárny. Tiskárna je dostupná u mnoha českých prodejců, kteří vám k zařízení rovněž zajistí záruku a případný servis.

Jak správně nastavím tiskárnu

V nabídce Start / Zařízení a tiskárny se ujistěte, že je vaše tiskárna připravena k použití. Nezapomeňte nastavit tiskárnu jako výchozí.

Webový prohížeč Chrome má vlastní nastavení pro výchozí tiskárnu, které je třeba změnit: Otevřte prohlížeč Chrome a do adresního řádku napište chrome://print. Objeví se nastavení tisku. Stiskněte tlačítko Změnit a v dialogovém okně vyberte vaší tiskárnu. Dialogové okno zmizí. Nyní je tiskárna nastavena.

Tisk účtenky bez potvrzovacího okna

Prohlížeč Chrome zobrazí před každým tiskem potvrzovací dialog a účtenka se vytiskne až po stisknutí tlačítka Tisk. Pro zvýšení komfortu je možné nastavit Chrome tak, aby potvrzovací dialog nezobrazoval.

Chrome podporuje režim tzv. kiosk printing mode, ve kterém není nutné uživatelem tisk potvrzovat. Do režimu se prohlížeč přepne, je-li spuštěn s parametrem –kiosk-printing. Parameter lze nastavit na zástupci prohlížeče. Můžete použít zástupce, který vznikl na ploše během instalace prohlížeče. Na zástupci zobrazte kontextovou nabídku a vyberte vlastnosti zástupce.

Do položky Cíl připište na konec parameter –kiosk-printing.

Nyní spouštějte prohlížeč vždy pomocí upraveného zástupce. Nezapomeňte ukončit všechny doposud běžící okna prohlížeče a spustit Chrome znovu.

Previous 8.1.O modulu SHERPA-KASA
Next 8.3.Nastavení kasy
Kategorie
Obsah