Máte otázky ?
< Všechny témata
Tisk

5.1. Modul Přehledy

Získejte okamžitý přehled o svých zásobách, obchodních aktivitách a dokladech

Modul Přehledy, jak už sám název napovídá, slouží k rychlé analytice přehledu a stavu zásob, a ostatních dokladů jako jsou závazky, pohledávky, příjemky, převodky, objednávky, přeceňování, analýzy duplicit v kartách, analýza ležáků, likvidace. Jedná se o základní analytický modul, ke kterému v blízkém budoucnu přibude samostatní modul analytiky, který bude řešit kompletní analýzu vašeho podnikání. A to jak v sestavách tak i v grafické podobě.

Nejdůležitější vlastnosti modulu Přehledy

K nedůležitějším vlastnostem modulu patří přepracované vyhledávaní dokladů a různých ekonomických informací jednotlivých partnerů, podle kombinace různých filtrů, což výrazně usnadní a urychlí práci vyhledáváním a administrací. Samozřejmě systém interaktivně vyhledává partnera už při zadávání názvu anebo jména partnera

V neposlední řadě je možnost upravovat si zobrazené sloupce tabulky dle vlastních potřeb a referencí, což znamená že se nikdy neztratíte v spleti informací, které nejsou pro vás důležité.

Příklad přehledu pohledávek

Velikou devízou, kterou systém nabízí, je grafické zobrazení vývoje ekonomických údajů v různých časových rozlišeních, a to jak denní tak i týdenní, měsíční anebo roční.

Příklad grafického zobrazení pohledávek
Kategorie
Obsah