Máte otázky ?
< Všechny témata
Tisk

3.1. Modul Adresář

Mějte vždy všechny aktuální informace o svých Partnerech

Málokdo si to asi uvědomí, ale je základním pilířem každého informačního systému. Slouží k evidenci, filtrování a přehledu všech obchodních partnerů a to jak dodavatelů, tak odběratelů, dopravců a i koncových zákazníků jak na prodejně tak i v e-shopu a B2B systému. Navíc modul přehledně sdružuje všechny informace o partnerovi a to jak kontaktní údaje, tak ekonomické informace ( pohledávky, závazky, rabatové podmínky, poznámky k partnerovi ) a v neposlední řadě přehled jeho zboží. Co určitě každého uživatele potěší je, že systém je schopen načíst údaje o partnerovi se systému ARES, takže budete mít aktuální údaje ze všech rejstříků.

Nejdůležitější vlastnosti modulu Adresář

K nedůležitějším vlastnostem modulu patří vyhledávaní partnerů podle kombinace různých filtrů, což výrazně usnadní práci vyhledávaní a administraci. Samozřejmě systém interaktivně vyhledává partnera už při zadávání názvu anebo jména partnera

Další důležitou vlastností je možnost při vytváření nového partnera načíst partnera podle IČO ze systému ARES, který spravuje Ministerstvo financí ČR a máte jistotu že všechny údaje jsou aktuální, a zároveň je můžete hned použít.

V neposlední řadě je možnost upravovat si zobrazené sloupce tabulky dle vlastních potřeb a referencí, což znamená že se nikdy neztratíte v spleti informací, které nejsou pro vás důležité.

Správa a vyhledávaní (sortování ) partnerů
Vytvoření anebo editace nového kontaktu

Samozřejmostí kromě evidence základních údajů je evidence statusů a priorit, ale hlavně veškeré finanční a obchodní informace jako kategorie, rabaty, komise, povolené stavy komisí a kreditů, způsoby plateb a způsoby odběrů.

Správa finančních informací o partnerovi
Next 3.2. Modul Doklady
Kategorie
Obsah